Vindelälvsdalen
     Vindelälvsdraget
Anmälda lag till Vindelälvsdraget år 2019 / Registrered teams to Vindelälvsdraget 2019
Totalt antal anmälda lag / Total number of registrered teams: 14

Lagnr Lagnamn Ort Lagledare E-mail Hemsida Anm. inkom
Racing Giants Molkom Anna-Carin Lönn lillaliam@hotmail.com http://racinggiants.com 18-03-22
2 Umeå DHK lag Umeå Styrelsen info@umeadraghund.se http://www.umeadraghund.se 18-04-16
4 Multo bene Umeå Christin Wesman Christinw87@gmail.com https://www.facebook.com/Multo-Bene-123678287812202/ 18-03-22
6 Hundkrut Ammarnäs Elin Grundström brevag141@gmail.com 18-03-22
8 Dra mig baklänges Umeå Johanna Melin johanna.melin@lansstyrelsen.se https://www.facebook.com/DMBlag8/?fref=ts 18-03-21
12 Hudiksvalls BHK Hudiksvall Olle Andersson soaandersson@gmail.com 18-04-14
13 Hamar TK Stange Frode Haugan frode.haugan@stange.kommune.no 18-03-21
15 Umeå BHK Umeå Pether Ericsson pether@ubhk.se http://www.ubhk.se/ 18-03-21
22 Lag 22 Team TL Tärnaby Monica Gillberg mgillberg51@yahoo.se 18-03-21
25 Älvarnas Umeå Sophie Krizsan s_krizsan@hotmail.com http://www.alvarnas.se 18-03-22
33 Skellefteå BHK Skellefteå Claes-Göran Nordlund classe.nordlund@gmail.com http://skelleftedraghund.wetpaint.com/ 18-04-03
40 Trondheim TBK Trondheim Kjell Sørum 4dogrig@gmail.com http://www.ttbk.no 18-03-21
42 Team Sollefteå Sollefteå Camilla Eklund Engvall lag42@wildtribes.se http://www.wildtribes.se 18-03-21
46 Kiruna Draghund Kiruna Arto Huhtinen r2.huh@hotmail.com 18-03-21
Arrangör Umeå BHK i samarbete med
VIKOM
Vill du veta mer kontakta Vindelälvsdraget



Vindelälvsdalen Copyright © VIKOM 2015 i samarbete med Vildmarksdata
www.milonic.com