Vindelälvsdalen
     Vindelälvsdraget
Anmälda lag till Vindelälvsdraget år 2021 / Registrered teams to Vindelälvsdraget 2021
Totalt antal anmälda lag / Total number of registrered teams: 20

Lagnr Lagnamn Ort Lagledare E-mail Hemsida Anm. inkom
Team Råneälvdal Gunnarsbyn Ingela Lindbäck ingelalindback1@gmail.com 20-03-17
Team Tavelsjö Tavelsjö Emma Borneberg emma.bornerberg@icloud.com 20-12-01
4 Multo bene Umeå Christin Westman Christinw87@gmail.com https://www.facebook.com/Multo-Bene-123678287812202/ 20-03-16
6 Hundspurt Ammarnäs Elin Grundström brevag141@gmail.com 20-03-17
7 Lucky Losers Hallen Henrik Lange ornitophil@gmail.com http://www.luckylosers.se 20-03-16
8 Dra mig baklänges Umeå Jenny Edström jenny.edstrom@gmail.com https://www.facebook.com/DMBlag8/ 20-10-26
9 Lycksele DHK Örträsk Magnus Sjöberg magnus_sjobergson@hotmail.se 20-10-27
11 Snowghost Katrineholm Hanna Brisander Hanna.Brisander@gmail.com 20-11-22
13 Hamar Stange Frode Haugan frode.haugan@stange.kommune.no 20-03-18
22 Lag 22 Team TL Tärnaby Åsa Hammarberg asa.hammarberg@hotmail.com 20-03-16
25 Älvarnas Umeå Sophie Krizsan s_krizsan@hotmail.com http://www.alvarnas.se 20-03-16
28 Draghund i Norr Råneå Thomas Broström atbenimits@hotmail.com 20-03-17
29 Sorselehunna Sorsele Alexandra Sjöberg Laul a.laul85@gmail.com 20-03-16
32 Södra Dalarnas DHK Hallstavik Anette Rönnberg anette.ronnberg@draghundsport.se https://idrottonline.se/SodraDalarnasDHK-Draghund 20-03-16
33 Skellefteå BHK Skellefteå Fredrik Lindfors fredde.lindfors@gmail.com https://www.facebook.com/search/top/?q=Skellefte%C3%A5%20bhk%20draghund&epa=SEARCH_BOX 20-03-16
35 Team Nutrolin Kiruna Cari Rörström cari@topdog.se http://www.nutrolin.se 20-03-16
41 Team VOM International Andebu Roger Morten Leegaard Rogerleegaard@gmail.com 20-03-20
42 Team Sollefteå Sollefteå Camilla Eklund Engvall lag42@wildtribes.se https://idrottonline.se/Lag42TeamSolleftea-Draghundsport/ 20-03-16
45 Happy Dog Team Germany Probstzella Linda Holoubek Linda.holoubek@web.de 20-03-16
46 Kiruna Draghund Kiruna Arto Huhtinen r2.huh@hotmail.com 20-03-16
Arrangör Umeå BHK i samarbete med
VIKOM
Vill du veta mer kontakta Vindelälvsdraget



Vindelälvsdalen Copyright © VIKOM 2015 i samarbete med Vildmarksdata
www.milonic.com