Vindelälvsdalen
Vindelälvsdraget
Anmälda lag till Vindelälvsdraget år 2018 / Registrered teams to Vindelälvsdraget 2018
Totalt antal anmälda lag / Total number of registrered teams: 13

Lagnr Lagnamn Ort Lagledare E-mail Hemsida Anm. inkom
Umeå DHK lag 2 Bjurholm Anna-Karin Emilsson akemilsson@deloitte.se www.umeadraghund.se 17-05-04
2 Umeå DHK lag 1 Umeå Anna-Karin Emilsson akemilsson@deloitte.se http://www.umeadraghund.se 17-04-27
4 Multo bene Umeå Christin Wesman Christinw87@gmail.com https://www.facebook.com/Multo-Bene-123678287812202/ 17-04-27
6 Hundkrut Sävar Elin Grundström elingru@hotmail.com 17-04-27
8 Dra mig baklänges Umeå Johanna Melin johanna.melin@lansstyrelsen.se https://www.facebook.com/DMBlag8/?fref=ts 17-04-30
12 Hudiksvalls BHK Hudiksvall Olle Andersson olle.andersson@bredband2.com 17-04-27
15 Umeå BHK Umeå Pether Ericsson pether@ubhk.se http://www.ubhk.se/ 17-04-27
22 Lag 22 Team TL Tärnaby Monica Gillberg mgillberg51@yahoo.se 17-04-27
32 Södra Dalarnas DHK Hallstavik Anette Rönnberg anette.ronnberg@draghundsport.se http://idrottonline.se/SodraDalarnasDHK-Draghund 17-04-27
33 Skellefteå BHK Skellefteå Claes-Göran Nordlund classe.nordlund@gmail.com http://skelleftedraghund.wetpaint.com/ 17-04-27
34 Alpentrail Österrike Tom Andres tomandres@non-stopdogwear.eu 17-04-27
40 Trondheim TBK Trondheim Kjell Sørum knyenget@frisurf.no http://www.ttbk.no 17-04-27
46 Kiruna Draghund Kiruna Arto Huhtinen r2.huh@hotmail.com 17-04-27
Arrangör Umeå BHK i samarbete med
VIKOM
Vill du veta mer kontakta Vindelälvsdraget



Vindelälvsdalen Copyright © VIKOM 2015 i samarbete med Vildmarksdata
www.milonic.com